ГоловнаНовиниНовини - останні надходженняКонференція сімейних лікарів, м.Ірпінь, 17-18 вересня

Конференція сімейних лікарів, м.Ірпінь, 17-18 вересня

17 та 18 вересня, у м. Ірпінь в рамках Всеукраїнської конференції для сімейних лікарів відбулася сесія по орфанним хворобам.

Завдяки участі та виступам наших провідних лікарів-спеціалістів, біля 250 сімейних лікарів отримали найсучаснішу та провідну експертну інформаційну базу по орфанним нозологіям.

17 вересня презентацію та виступ мали:

Самоненко Наталія В'ячеславівна, лікар-педіатр, Центр орфанних захворювань НДСЛ ОХМАТДИТ по темі:
"Особливості діагностики рідкісних (орфанних) захворювань"

а також

Дерев’янко Людмила Андріївна, к.м.н., Доцент кафедри дерматовенерології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика з презентацією на тему: " Бульозний підермоліз в практиці сімейного лікаря"

Ми щиро, від усього серця, дякуємо шановним нашим лікарям за їх зусилля, доповідь та присутність на конференції, за бажання поширення інформації про орфанні хвороби!

18 вересня проходили майстер-класи одразу 3 провідних спеціалістів:

Зранку знову до сімейних лікарів на майстер-клас завітала невтомна та супер-позитивна Самоненко Наталія В'ячеславівна, лікар-педіатр, Центр орфанних захворювань НДСЛ ОХМАТДИТ та надала максимум цікавої інформації по темі: " Проблемні питання діагностики рідкісних захворювань. Мукополісахаридоз."

Далі продовжила лінію орфанних захворювань Шановна Сінчук Наталія Іванівна, Доцент кафедри педіатрії №2 Вінницького Національного медичного університету та звернулася до присутніх зі словом про: " Проблемні питання діагностики рідкісних захворювань. Хвороба Гоше"

І завершив чудовий тандем провідних спеціалістів у сфері рідкісних хвороб чудовий Сіренко Юрій Миколайович,
д.м.н., професор, Завідувач відділом симптоматичних гіпертензій ДУ «ННЦ «Інститут кардіології ім.М.Д. Стражеска» Національної Академії Медичних Наук України , який чарівно та дуже цікаво розповів сімейним лікарям про те, " Що необхідно знати сімейному лікарю про легеневу гіпертензію".

Від імені усії пацієнтів з рідкісними хворобами, від імені усієї команди ГС, ми хочемо висловити слова щирої подяки нашим шановним лікарям, які погодилися виступити на конференції та поділитися із колегами важливою та найпрофесійнішою інформацією. Дякуємо також від усього серця лікарю кабінету БЕ Інні Гедеон за роботу над статтею для журналу сімейних лікарів!

Хочемо подякувати за безцінну можливість нашої безпосередньої участі у конференції, за нагоду поширити знання про рідкісні хвороби серед шановнох медичнох спільноти Відділу Громадське Здоров'я МВФ "Відродження", за організацію конференції та всіляку практичну та ресурсну підтримку особисто Олену Коваленко, Кспенію Шаповал, Ярославу Шуляк!

Сподіваємося, що представлені матеріали та доповіді допоможуть в першу чергу нашим орфанним пацієнтам!

Усі фото з конференції можна переглянути тут https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1614320745494649.1073741840.1449223715337687&type=3

 

JSN Epic template modified by JoomlaShine.com