ГоловнаНовиниНовини - останні надходження3 вересня, фотовиставка "Рідкісне право жити", м.Чернігів

3 вересня, фотовиставка "Рідкісне право жити", м.Чернігів

3 вересня 2015 року о 12.00 в м. Чернігів, в приміщенні Центру Радіаційного захисту та оздоровлення населення, при Чернігівському обласному медико-генетичному центрі за адресою: вул.Шевченка, 160, актовий зал , відбудеться відкриття фотовиставки "Рідкісне право жити".

Фото виставка присвячена життю та проблемам орфанних хворих в Україні, в рамках всеукраїнського туру фото виставка відкриється до огляду в м. Чернігів з 3 вересня 2015 року в приміщенні Обласного медико-генетичного центру.

На фото виставку запрошено всіх орфанних пацієнтів регіону Чернігів та область, всіх лікарів та представників місцевої влади, меценатів та представників громадських організацій.

Організатори заходу: Громадська спілка "Орфанні захворювання України", представники регіональних пацієнтських організацій по муковісцидозу та фенілкетонурії, представники Чернігівської обласної державної адміністрації, Департаменту Охорони здоров’я Чернігівської області.

Спікери заходу:
•Під час відкриття фото виставки будуть звертатися до присутніх зі словом:
•- Володимир Дудка, автор Закону про рідкісні хвороби, Народний депутат України VII скликання;
•-Тетяна Кулеша, Голова Ради ГС "Орфанні захворювання України“
•- представники пацієнтських форанних ГО з різних регіонів
•- представники Чернігівського департаменту охорони здоров'я
•- представники Чернігівської ОДА


Мета заходу: висвітлення життя та проблем недофінансування та відсутності можливості лікування у орфанних пацієнтів в Україні, поспілкуватися з лікарями та пацієнтами, привернути увагу до існування у суспільстві такої категорії населення, як люди з рідкісними хворобами.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до нашого заходу!

 

 

JSN Epic template modified by JoomlaShine.com